01 7231 227 (spodnji vrtec) | 01 7232 900 (zgornji vrtec) vrtec.moravce-osjvmo@guest.arnes.si

Septembra smo zakorakali v novo vrtčevsko leto. Tudi »čebelice« smo v tem mesecu spoznavale novo igralnico, nove igrače in prijatelje. Veliko smo se igrali in navajali drug na drugega. Stkali smo nove prijateljske vezi. V tem mesecu smo praznovali nekaj rojstni dni, veliko smo se igrali na vrtčevskem igrišču in hodili na sprehode. Praznovali smo tudi prvi jesenski dan na igrišču, kjer je bila prava »Dežela buč«. Buče smo kotalili, jih prenašali, vozili v samokolnici … Bilo je zelo zabavno. Ugotovili smo, da je k nam prav zares prišla jesen, saj so se začeli listi na drevesih barvati in padati na tla. Nekaj smo jih tudi nabrali in odnesli s seboj v igralnico, kjer smo jih natančno opazovali. Naučili smo se novo jesensko pesem ter pesem o buči velikanki.
Veselimo se meseca, ki prihaja in vas lepo pozdravljamo,
»Čebelice« s Klavdijo in Metodo.

Prispevek napisala: Klavdija Gorišek